Skaitmeninė spauda

Rss
Sublimacinė spauda
13 Jun / 2017

Sublimacinė spauda

Write By: adminas Published In: Skaitmeninė spauda Hits: 2292 Comment: 0

Tai užrašų ir spalvotų atvaizdų perkėlimas ant sintetinio balto audinio, labiausiai tinkama gairelėms, poliesteriniams marškinėliams gaminti.

Naudojant šią spausdinimo technologiją išgaunamas sodrus spalvų ryškumas, dažai įsigeria į audinį, nesukurdami paviršiaus reljefo nelygumų.
Termo spauda
13 Jun / 2017

Termo spauda

Write By: adminas Published In: Skaitmeninė spauda Hits: 2266 Comment: 0

Logotipai, tekstas arba kita grafinė informacija ploteriuojama iš spalvotų poliuretano pagrindu pagamintų plėvelių ir pernešama termopreso pagalba ant tekstilinių audinių.


Inovatyvus dviejų padėklų pneumatinis presas suteikia galimybę greitai ir kokybiškai ženklinti didelius kiekius gaminių.
Šiuo spaudos būdu spaudžiami logotipai ir įvairūs užrašai ant marškinėlių.


Termospauda – geriausias būdas ženklinti sportines aprangas norimu numeriu bei pavarde.

Termo plėvelės spauda puikiai tinka, kai norima perkelti nesudėtingų formų logotipus, įvairius žodžius, sakinius arba vektorinės grafikos elementus.
Termo spaudą galima perkelti ant įvairių rūšių audinių ir medžiagų, svarbu, kad tekstilės gaminys būtų atsparus karštai temperatūrai.

Tiesioginė spauda ant tekstilės
13 Jun / 2017

Tiesioginė spauda ant tekstilės

Write By: adminas Published In: Skaitmeninė spauda Hits: 2931 Comment: 0

Tiesioginė (DTG) spauda a baltų, juodų bei spalvotų tekstilės gaminių, naudojant vektorinės grafikos ar rastrinių paveikslėlių bei nuotraukų dizainus.

Galima įgyvendinti bet kokią dizaino idėją, neribojant gaminių skaičiaus. Spalvų spektras yra labai platus.

Realistiniai dizainai,  atspausdinti vandeninio pagrindo dažais ant 100% medvilnės, suteikia konforto jausmą, bei išskirtinį spaudos susiliejimą su gaminiu.

Dėl to piešinys ar logotipas yra aukštos kokybės, ilgaamžis, nebijo atmosferos pokyčių, spalvos atsparios UV spinduliams ir drėgmei.